Bardzo modne zaproszenia ślubne

Obecnie organizując ślub i wesele wybieramy zupełnie inne rzeczy niż te, dostępne kilka lat temu. Jest to spowodowane nie tylko zdecydowanie większym wyborem produktów na rynku, ale także ciągle zmieniającą się modą. Kiedyś na ślub nie wybierało się ciemnych elementów dekoracji i tego typu rzeczy, a teraz nawet czerwona suknia panny młodej nikogo nie zadziwia. Obecnie możemy wybrać wszystko, co nam się podoba i nikt nie robi z tego problemu. Tak samo sprawa ma się z zaproszeniami ślubnymi. Kiedyś kupowało się białe kartki ze złotymi lamówkami i nikt nie wyobrażał sobie typowo ciemnych kolorów.

Najmodniejsze obecnie zaproszenia ślubne

Granat jako kolor zaproszeń na śluby jest bardzo często wybierany przez współczesne pary. Wyglądają bowiem bardzo elegancko i szykownie. Granat kojarzy się nam z czymś podniosłym i ważnym, a niewątpliwie uroczystość weselna, na którą zapraszamy gości taka właśnie jest. Dzięki temu możemy wybrać taki właśnie motyw zaproszeń i każdy kto je otrzyma, będzie nimi zachwycony.

Jeśli boimy się zaryzykować i zamówić całe zaproszenia w kolorze granatu, to możemy zamówić białe i dodać do nich motyw akwarelowych i bardzo modnych wzorów obecnie. Granat świetnie prezentuje się z zielonym, więc to połączenie będzie ze sobą idealnie współgrać, a nasze zaproszenia będą bardzo modne i stylowe.

Kolor granatowy świetnie pasuje również do zielonego i dobrą opcją jest połączenie tych dwóch kolorów ze sobą. Wszystko dzięki temu będzie pasować do siebie idealnie i z pewnością przykuje uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *