Zamawiać zaproszenia na ślub czy zrobić je samodzielnie?

Chyba każdy by chciał, by jego ślub i wesele to były wydarzenie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Jeżeli chodzi o przebieg ceremonii ślubnej, to zarówno ta organizowana w kościele jak i w urzędzie stanu cywilnego ma swój rytuał i ciężko coś nowego wymyślić. W przypadku imprezy weselnej można nieco bardziej puścić wodze fantazji, wciąż jednak na względzie należy mieć przede wszystkim komfort zabawy gości weselnych. Co ciekawe, o wyjątkowości konkretnej imprezy wcale nie decydują huczne atrakcje, a niewielkie, z pozoru niewidoczne dodatki. W tym przypadku należy zadbać nawet o najmniejsze detale, jak chociażby zaproszenia ślubne.

Zaproszenia na zamówienie

Zamawiając zaproszenia ślubne w sklepie internetowym ma się do wyboru dziesiątki, jeżeli nie setki wzorów, wielkości i kolorów. Od ilości proponowanych zaproszeń można dostać prawdziwego zawrotu głowy. Dostępna jest szeroka paleta kolorystyczna, choć w ostatnim czasie na przysłowiowym topie znajduje się zaproszenie na ślub w kolorze różowym. Pomimo, że ilość wzorów dosłownie zwala z nóg, nigdy się nie ma pewności, że ktoś ze znajomych nie miał podobnego zaproszenia. Chcąc być w stu procentach oryginalnym warto się pokusić o samodzielne stworzenie projektu.

Własny wzór zaproszenia

Zaproszenia ślubne różowe można przygotować z kolorowego papieru ozdobionego wstążką w kolorze białym lub kremowym. Wybierając tę opcję trzeba pamiętać, że sporo czasu zajmie wykonanie zaproszeń, zwłaszcza jeżeli na weselu ma się bawić spora liczba gości weselnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *