Tego nie może zabraknąć na Twoim weselu

Wiele par coraz chętniej inwestuje w oryginalne dodatki i gadżety urozmaicające wesele gościom, jak i im samym. Do nich od kilku lat należą między innymi: fotobudki, małe aparaty, którymi młodzi mogą sobie robić zdjęcia czy księgi weselne. Wszystko to ma stanowić niezwykłą pamiątkę dla młodych, dzięki której będą przypominać sobie ten dzień i te wszystkie osoby, które im w tak ważnej chwili towarzyszyły.

  1. Foto-budka

Ta mała budka „produkująca” od ręki zdjęcia rozbawionych i przebranych gości wiedzie prym na weselach oraz różnorodnych imprezach od kilu dobrych lat. Dzięki przebraniom takim jak: peruki, kamizelki, futra, parea oraz zabawnym dodatkom – goście mogą robić sobie śmieszne zdjęcia, które później będą świetną pamiątką dla pary młodej.

  1. Zdjęcia robione przez gości

To dość ciekawy pomysł. Goście na stołach weselnych otrzymują małe aparaty, którymi sami robią zdjęcia wszystkiemu temu, co jest dla nich ważne i niezwykłe w tym dniu. Upamiętniają siebie za pomocą tzw. selfie oraz parę młodą. Takie zdjęcia stanowią oryginalną dokumentację dla państwa młodych, którzy na spokojnie, po weselu mogą zobaczyć dokładną relację.

  1. Księga gości

Księga gości to miejsce, w którym zaproszone osoby mogą składać życzenia parze młodej od siebie. To miejsce, które ma na celu uwiecznić życzenia i dobre intencje gości. Niestandardowa księga gości weselnych może być stworzona z ogromnej kroniki, drewna czy szkła. Pomysłów jest wiele. Bardzo popularna ostatnio jest nietypowa księga gości weselnych spomiędzy takich modeli w postaci wielkiej tablicy, na której goście mogą przyczepiać drewniane baloniki ze swoimi życzeniami dla młodych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *